Choose the type of property

References

Maximální spokojenost s přístupem pana Kocourka. Určitě vřele doporučuji.Velice milé a příjemné vystupování, profesionál ve svém oboru. Velice ochotný vyřešit cokoliv. Moc děkuji za spolehlivost, ochotu, výbornou komunikaci a rychlé jednání.

Stojím před nelehkým úkolem, nabídl jsem majiteli této realitní kanceláře, panu Kocourkovi, že napíšu referenci o tom, jak jsem byl spokojený se službami jeho firmy. Nelehké na tom není ani samotné vyjádření, ve kterém mám jasno, daleko více jsem přemýšlel o tom, jak jej napsat, aby si každý po jeho přečtení neřekl: „Aha, tak tohle si realitka napsala sama." A to bych nerad, ačkoliv se chystám jen chválit, což je vždycky podezřelé. Ale k věci.

Kupoval jsem malý byt v Praze, Hostivaři, realitní kancelář jsem neznal, byt mne zaujal v inzerátu na webu www.sreality.cz. O můj obchod se staral přímo Michal Kocourek. Jeho jednání je 100% profesionální, celou několika týdenní transakcí mne provedl velmi srozumitelně a jasně, všechny kroky mi dopředu vysvětlil (což jsem vskutku potřeboval), na důležité schůzky spojené s hypotékou nebo s převodem vlastnictví šel se mnou (což jsem ocenil ještě více), smlouvy byly jasné a (jak jsem si u otce-advokáta ověřil) právnicky zcela korektní. Za celou transakci nedošlo k žádnému zádrhelu, ačkoliv majitel nemovitosti bydlel na druhém konci republiky a komunikovali jsme prakticky pouze přes notářsky ověřené podpisy na smlouvách. Pro úplnost – plně odpovídal i popis nemovitosti na webu s fotodokumentací, na nedostatky bytu jsem byl hned při prohlídce upozorněn. Rád bych něco vytkl, abych referenci dodal na věrohodnosti, ale při svém čistém svědomí nemám vytknout co. Celé firmě proto děkuji a považuji za štěstí, že se o byt, který mne zaujal, starala právě tato realitní kancelář.

V rámci své profese jsem se jako právní zástupce klientů setkal s řadou realitních makléřů a agentů a bohužel i s neprofesi­onálním přístupem, vynucováním podpisu nevýhodných či rovnou neplatných smluv, atd.

Ne tak v případě pana Michala Kocourka, kterého hodnotím jako skutečnou extratřídu v jeho oboru. Mimořádně příjemné a profesionální vystupování, velmi slušné a vstřícné chování. Všechny smlouvy byly od počátku férové a vyrovnané, nebylo se čeho bát. Pan Kocourek je výborný, i pokud jde o organizaci celé transakce a oběma stranám dokáže přinést tolik potřebný klid a nadhled.

Zkrátka každému, kdo hodlá prodat či pronajmout, nebo naopak koupit či najmout nemovitost, bych doporučil – spojte se nejdříve s panem Michalem Kocourkem a až teprve ve druhé řadě se obracejte kamkoliv jinam.

Korektnosť, precíznosť a zodpovednosť. Takto by som v stručnosti charakterizoval našu spoluprácu s realitnou kanceláriou Obchod s realitami.cz. Prostredníctvom tejto firmy sme predali náš byt v Prahe 4 – Krč novému vlastníkovi. Zvlášť oceňujeme osobný a vysoko profesionálny prístup pána Michala Kocourka k nám. Hoci máme trvalé bydlisko na Slovensku, urobil všetko potrebné k tomu, aby sme na vybavenie agendy spojenej s predajom bytu museli čo najmenej cestovať do Prahy. Ušetril nám tým nielen peniaze, ale aj čas. Pán Kocourek rešpektoval pritom všetky naše požiadavky a na každú otázku sme dostali jednoznačnú odpoveď, čo v prípade rozdielnej českej a slovenskej legislatívy, nie je zanedbateľná skutočnosť. Z našej strany sme urobili výberom tejto realitnej kancelárie, v ktorej je kvalita a spoľahlivosť služieb klientom na prvom mieste, veľmi dobrý krok a určite by sme sa ani v budúcnosti nerozhodli inak.

Realitní makléř p. Kocourek je velmi příjemného vystupování, vstřícný, pečlivý, svědomitý a spolehlivý.

Jeho jednání je bezproblémové a na vysoké úrovni.

Klientům ho vřele doporučujeme, určitě budou spokojeni.

Prostřednictvím pana Kocourka jsme prodávali byt a zároveň kupovali dům. S panem Kocourkem jsme se seznámili při prohlídce domu, o který jsme měli zájem a jehož prodej pan Kocourek zprostředkovával. Vzhledem k vynikajícímu dojmu, který na nás pan Kocourek udělal při prohlídce domu, jsme se rozhodli oslovit jej s žádostí, zda by zprostředkoval též prodej našeho bytu. S panem Kocourkem jsme tedy zároveň řešili dvě transakce, prodej bytu a koupi domu, které byly vzájemně provázané. Díky naprosté profesionalitě, preciznosti a skvělému přístupu pana Kocourka vše dopadlo perfektně, bez jakýchkoliv zádrhelů. Pan Kocourek je vždy pečlivě připraven, o nemovitosti si zjišťuje veškeré potřebné informace, jím uskutečňované prohlídky nemovitosti jsou naprosto vyčerpávající. Rovněž smlouvy od pana Kocourka, resp. od spolupracujícího advokáta, jsou připravené pečlivě, zohledňující individuální okolnosti jednotlivých případů. Práva a povinnosti stran ve smlouvách jsou naprosto vyvážená, ve smlouvách nebylo třeba provádět žádné revize. K tomu všemu je i vystupování pana Kocourka velmi příjemné. Pan Kocourek je pro nás realitní Bůh! Pokud budeme v budoucnu řešit jakékoli realitní záležitosti, obrátíme se rovnou na pana Kocourka.

Enter your reference: