Praha - Dolní Měcholupy, byt 3+KK / terasa, sklep, garážové stání

8.900.000 CZK
Total 24 photos, show all

Praha - Dolní Měcholupy, byt 3+KK / terasa, sklep, garážové stání

8.900.000 CZK
Description of the property:

Nabízíme byt 3+kk v nízkoenergetickém projektu (realizovaném developerskou společností JRD) v Dolních Měcholupech v ul. Na Návsi č.p. 525, kolaudovaném v roce 2009. Projekt je tvořený 5i bytovými domy vzájemně propojenými podzemními garážemi. K bytu o ploše 68,6 m² s terasou 13,7 m² náleží garážové stání o nadstandardní šířce 3,4 m a zděný sklep o výměře 2,74 m2. Dále je v domě k dispozici společná kolárna a kočárkárna.

Bytová jednotka má vlastní rekuperační jednotku, která zajišťuje pravidelné větrání, ohřívá bytovou jednotku, případně ji ochlazuje. Vše se děje při zavřených oknech přes průduchy, které se nachází v jednotlivých místnostech bytu, přiváděný vzduch je též filtrován. V bytě je tak udržováno zvolené klima (teplota i vlhkost vzduchu), současně se velmi efektivně hospodaří s tepelnou energií. Další výhodou je, že interiér bytu není limitován radiátory, ty se v bytě nenachází. Na střeše domu jsou umístěny solární panely, které ohřívají vodu pro tuto bytovou jednotku. Okna bytu je možné zastínit elektricky ovládanými venkovní hliníkovými žaluziemi.

Velkou výhodou bytu jsou vysoké stropy, místy až přes 3 metry. Této vlastnosti je využito v dětském pokoji, kde je velká postel pro dvě děti umístěna ve dvoumetrové výšce, aby pod ní bylo možné pohodlně projít. V koupelně je instalována vana, sprchový kout a pořád poskytuje dost prostoru, například i pro přebalovací pult. V bytě je dostatek úložných prostor, neboť v ložnici, v dětském pokoji i ve vstupní chodbě jsou umístěny prostorné vestavěné skříně až ke stropu. Kuchyňská linka zůstane plně vybavena spotřebiči Whirpool.

Přístup k bytu je kompletně bezbariérový. Za vstupními dveřmi se nachází výtah, ze kterého se vystupuje těsně před dveřmi bytu. Z garáže je taky bezbariérový vstup do výtahu. Pohyb s kočárkem je tedy bezproblémový, kočárek je možné parkovat na společné chodbě před bytem příp. v komoře, kde jsou umístěny rekuperace, kotel a boiler.

Měsíční náklady čtyřčlenné rodiny (voda, služby) činí 3.750,– CZK, aktuální zálohy na elektřinu (kterou je byt s pomocí rekuperace i vytápěný) činí 3.800,– CZK.

Projekt se nachází ve vilové čtvrti s veškerou občanskou vybaveností, včetně školky, základní školy, několika restaurací a obchodů. V nedalekém okolí jsou tři lékaři a obchodní centrum Europark Štěrboholy a Retail park Štěrboholy. 50 metrů od bytu je centrální park obce se školou, dětskými hřišti, tenisovými kurty a sportovní halou. Ve volném čase je možné využít cyklostezky, které prochází přímo obcí a vede do přírody k blízkému jezeru Slatina. Jedná se o ideální prostředí na běhání, cyklovýlety příp. procházky. Lokalita nabízí také výbornou dopravní dostupnost do centra Prahy, a to buď několika linkami MHD nebo vlakem z kilometr vzdálené stanice Praha – Horní Měcholupy.

Type of property:
Flat
Type of flat:
3+kk
No. of real est.:
N02778
Address:
Praha
Praha-Dolní Měcholupy
Dolní Měcholupy
Na návsi 525
Operation:
Sale
Property:
personal
Floor area:
69 m2
Terrace area:
13 m2
Basement area:
3 m2
Storey:
Third storey from 3 Number of storeys
Cellar floor:
1. cellar floor
State of the object:
Velmi dobrý
Construction:
brick
Age of the building:
2009
PENB:
B - Velmi úsporná
PENB type:
Decree 78/2013 Sb.
It is shown that the GPS coordinates:
50° 03' 21.060"N, 14° 33' 42.624"E